Skip to content

Warsztat online “Action Learning WIAL- zastosowanie w antydyskryminacji”

Zapraszamy do udziału w warsztacie online “Action Learning WIAL- zastosowanie w antydyskryminacji”, który odbędzie się w dniach 20-21.01.2024, w ramach naszego projektu edukacyjnego “Latarnia Równości 2.0”.

Action Learning WIAL (USA) to metoda coachingu grupowego, grupowe rozwiązywanie wyzwań, problemów.
 
Dla kogo?
Zapraszamy osoby prowadzące edukację równościową, które jeszcze nie znają metody Action Learning. Chcemy zaproponować Wam zapoznanie się z metodą coachingu grupowego i wprowadzenie jej do pracy w Waszych organizacjach.
 
Kiedy?
20-21 stycznia 2024 roku
Godziny pracy: 9:00-17:00 (w sumie 16h), w tym przerwa przerwy kawowe i dłuższa przerwa na lunch.
 
Osoba prowadząca
Anna Urbańczyk – trenerka praw człowieka, umiejętności miękkich / komunikacji i WenDo. Absolwentka wiedzy o kulturze (Uniwersytet Gdański), trzech dyplomowanych szkół trenerskich poświęconych edukacji praw człowieka i antyprzemocowych. Certyfikowana trenerka WenDo. Coacherka ICF/Polska Izba Coachingu i Action Learning (WIAL, USA). Członkini Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej. Na co dzień pracuje jako trenerka i coacherka w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz do 12.01.2023, o przyjęciu na warsztat poinformujemy do 14.01.2023. Liczba miejsc ograniczona. Link do formularza: https://forms.office.com/e/EXwzNXnkYD 

————–

Warsztat odbywa się w ramach naszego projektu „Latarnia Równości 2.0”, prowadzonego przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Edukacja antydyskryminacyjna jest dziś potrzebna w Polsce tak jak nigdy dotąd.

Skip to content