fbpx Skip to content

Superwizje koleżeńskie w TEA

Grafika przedstawia ręce różn ych osób złączone razem i napis: superwizje w TEA, dołącz do nas! Na grafice znajdują się też logotypy grantodawcy, projektu i  TEA.

W TEA uruchamiamy trenerskie superwizje koleżeńskie. Chcemy wspierać się wzajemnie w realizacji edukacji antydyskryminacyjnej oraz w innych działaniach na rzecz równości i różnorodności w TEA i nie tylko. Dla osób członkowskich stowarzyszenia przygotowałyśmy cykl szkoleniowy składającym się z trzech 4,5-godzinnych spotkań online w następujących terminach:

1 warsztat: 14 kwietnia (piątek) w godz. 16.00-20.30 

2 warsztat: 22 kwietnia (sobota), godziny 9.30- 14.00 

3 warsztat: 28 kwietnia (piątek), godziny 16.00-21.00 

Osoba prowadząca: Agnieszka Zarzycka – Superwizorka STOP. Posiada rekomendacje PTP III stopnia, rekomendacje trenerskie i coachingowe grupy TROP. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie rozwijania umiejętności psychospołecznych, interpersonalnych i menedżerskich oraz współpracy grupowej. Wspiera w organizacjach wdrażanie procesów zmian, pracuje w oparciu o paradygmat systemowy.

Jeśli jesteś zainteresowana_zainteresowany rozwojem trenerskim i wsparciem superwizyjnym, dołącz do nas!

Aby dowiedzieć się, jak wstąpić do stowarzyszenia i skorzystać z superwizji w TEA, napisz do Magdaleny Świder na adres m.swider@tea.org.pl.

Edukacja antydyskryminacyjna jest dziś potrzebna w Polsce tak jak nigdy dotąd.

Skip to content