fbpx Skip to content

Webinar "Przychodzi uchodźczyni do urzędu…"

kiedy
17 kwietnia 2024
od 18:00
środa
Przewidywany czas trwania: 1,5 godziny
szczegóły

🔍🤝 Zapraszamy na spotkanie online pt. “Przychodzi uchodźczyni do urzędu… czyli o dyskryminacji i nierównym traktowaniu w jednostkach administracji publicznej”!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wyzwania i przeszkody mogą napotkać uchodźcy i migranci w kontaktach z urzędami? Jakie mogą być konsekwencje nierównego traktowania w administracji publicznej? Zapraszamy na webinar!

📅 Kiedy: 17 kwietnia, godz. 18:00 (do ok. 19:30)
📍 Gdzie: Spotkanie online

Naszą ekspertką jest:
Natalia Gebert – z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu tłumaczka, z zamiłowania mól książkowy. Współzałożycielka warszawskiej inicjatywy nieformalnej Dom Otwarty (obecnie fundacji). Od 2015 r. działa społecznie na rzecz uchodźców i szerzenia wiedzy o migracjach. W 2018 r. za działalność społeczną otrzymała Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy. W październiku 2022 r. uhonorowana Nagrodą im. Abducadira Gabeire Farah za działania na rzecz migrantów w Polsce w kategorii “Aktywne wsparcie”.

>> Fundacja Inicjatywa Dom Otwarty ❤

Czekamy na Ciebie! 🌍🤝 #Dyskryminacja #Uchodźcy #AdministracjaPubliczna #SpotkanieOnline

————

Spotkanie w ramach Tygodnia dla Edukacji Antydyskryminacyjnej 2024, który odbywa się w ramach projektu “Latarnia Równości 2.0”, realizowanego przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Skip to content