Skip to content

Projekty

European networking for resilient and long-term inclusion strategies

O projekcie

Projekt jest realizowany od 09.2019 do 12.2020

Projekt ma na celu rozwijanie kultury uczenia się przez całe życie w naszej organizacji, utrzymanie wysokiej jakości innowacyjnych programów na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i wzmacnianie współpracy międzynarodowej.

W ramach projektu:

  • 10 osób (członków i członkiń, wolontariuszek/szy, kadry pracującej w organizacji) weźmie udział w kursach w ulexproject.org. Będą to kursy rozwijające między innymi wrażliwość na różnorodność, uczące bardziej efektywnego, bezpieczniejszego i niewypalającego angażowania się w działania na rzecz praw człowieka, rozwijające umiejętności prowadzenia warsztatów i szkoleń (szkolenia typu Training for Trainers).
  • 3 osoby wezmą udział w tzw. jobshadowing a więc będą asystować w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w ulexproject.org aby uczyć się prowadzenia tego typu działań od osób doświadczonych w pracy na wielokulturowych, wielonarodowych kursach i szkoleniach.
  • 4 osoby z organizacji będą miały okazję poprowadzić kursy w ulexproject.org przy wsparciu tamtejszej kadry. Będą mogły podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami za granicą a także nabyć więcej doświadczenia w pracy w wielokulturowym środowisku.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z kursów:

Tekst Alka Lewandowskiego i Aleksandry Kacprowicz po kursie “Sustainable actvism regenerative organizing”.

Projekt jest finansowany przez Program Erasmus+, Key Action KA1 – Learning Mobility of Individuals, Action Type KA104 – Adult education staff mobility

Skip to content