powiększ litery
A
A
AKTUALNOŚCI
W ubiegłym tygodniu nasze Towarzystwo wysłało do Prezydenta Miasta Gdańska list poparcia dla odwoływanych warsztatów antydyskryminacyjnych.
dodano 02.10.18, kategoria: Stanowiska TEA
tagi:
Kończą się już wakacje i pora pomyśleć o narzędziach wspierających zaangażowanie polityczne kobiet, które znaleźć można na platformie edukacyjnej, jaka powstała w ramach projektu "Gender Equality and Political Leadership".
dodano 18.08.18, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi:
Kurs: Regenerative Activism o koncepcji PAID (Pressure Always on Information overload Distraction - Presja Nieustanna dostępność Przeładowanie informacjami Rozproszenie) pisze dla Was jedna z uczestniczek kursu.
dodano 10.10.18, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi:
Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej (TEA) oraz Kampania Przeciw Homofobii (KPH) i Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej (FRS) zapraszają na 16. ogólnopolskie spotkanie Koalicji na rzecz Edukacji Antydyskryminacyjnej pt. Łączymy siły!
tagi: Fundacja im. Stefana Batorego
Wspólnie z Kampanią Przeciw Homofobii, Fundacją na rzecz Różnorodności Społecznej (FRS), prof. Małgorzatą Fuszarą, Martą Konarzewską, Agnieszką Kozakoszczak i Janem Świerszczem przy wsparciu Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego występujemy do sądu przeciw Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza (wspieranemu przez Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris).
dodano 07.04.18, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi:
Czemu wysłanie selfie to nie zawsze dobry pomysł? Gdzie leży granica między koleżeńskim żartem a frapingiem? Jak bronić się przed hejtem?
dodano 28.02.18, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi: CyberSense.eu
CyberSense to oryginalny program edukacyjny stworzony przez organizację Ariel Trust, poświęcony bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w sieci.
dodano 28.02.18, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi: CyberSense.eu
W dniu 24 listopada 2017 rw Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyło się spotkanie z Karen Polak z Holandii - historyczką i pedagożką reprezentującą Dom Anny Frank, koordynatorką międzynarodowego zespołu tworzącego projekt „Stories that move”.
dodano 11.12.17, kategoria: Wydarzenia TEA
tagi:
Punktem wyjścia do dyskusji nt. możliwości i sposobów prowadzenia zajęć antydyskryminacyjnych w nowym systemie szkolnym były wyniki przeglądu nowej podstawy programowej, przygotowanego przez ekspertki TEA Martę Gontarską i Elżbietę Kielak.
tagi: Fundacja im. Stefana Batorego
1
2
3
4
5
6
PROJEKT: poleznaku.pl
Strona powstała w ramach grantu instytucjonalnego Fundacji im. Stefana Batorego
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, tea.org.pl
serwis wykonany przez Jassmedia