powiększ litery
A
A
rownosc.info

Portal rownosc.info gromadzi zbiory dotyczące szeroko rozumianej tematyki równościowej i działań antydyskryminacyjnych. Znajdują się w nim publikacje, dokumenty prawne, artykuły, filmy i dobre praktyki. Zbiory gromadzą wydawnictwa współczesne oraz te, które ukazały się w Polsce od lat 80tych XX wieku. Wiele z nich jest zamieszczonych w wersji elektronicznej i można je łatwo pobrać. Obecnie w zbiorach znajduje się 477 tytułów! Zaawansowana wyszukiwarka pozwala je sprawnie przeszukiwać według tytułów, wydawców, autorów, przesłanek i obszarów dyskryminacji.


Portal to interaktywna przestrzeń, w której można również zaprezentować swoje dokonania: pochwalić się własnym wydawnictwem, ciekawym projektem, zarekomendować wydarzenie czy dobrą praktykę.


Redakcja portalu zaprasza do aktywnego włączenia się w proces poszerzania zasobów wirtualnej biblioteki. Wszystkie osoby zainteresowane promowaniem swoich dokonań poprzez portal prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@rownosc.info


Rownosc.info - serdecznie polecamy i zapraszamy!

Portal został stworzony przez Fundację Fundusz Współpracy w ramach projektu Sieci „Równość i różnorodność – praktycznie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest partnerskim przedsięwzięciem Fundacji Fundusz Współpracy i Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej (TEA).

PROJEKT: poleznaku.pl
Strona powstała w ramach grantu instytucjonalnego Fundacji im. Stefana Batorego
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, tea.org.pl
serwis wykonany przez Jassmedia