powiększ litery
A
A
media

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Borowska - m.borowska@tea.org.pl, tel. 694 505 694

Kontakt z Zarządem: 

Zarząd Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej - zarzad@tea.org.pl

Kontakt z koordynatorkami poszczególnych projektów:

„Dyskryminacja w szkole - obecność nieusprawiedliwiona. O edukacji antydyskryminacyjnej w systemie edukacji formalnej w Polsce”

Małgorzata Jonczy-Adamska - m.jonczy-adamska@tea.org.pl oraz Dorota Bregin - d.bregin@tea.org.pl

„Wielka Nieobecna – o edukacji antydyskryminacyjnej w systemie edukacji formalnej w Polsce”

Małgorzata Jonczy-Adamska - m.jonczy-adamska@tea.org.pl

"Do-równaj jakości"

Małgorzata Dymowska - m.dymowska@tea.org.pl

„Równość i różnorodność – praktycznie”

Maja Branka - m.branka@tea.org.pl oraz Małgorzata Dymowska - m.dymowska@tea.org.pl

"Koalicja na rzecz Edukacji Antydyskryminacyjnej"

Dorota Bregin i Małgorzata Dymowska - koalicja@tea.org.pl

 

PROJEKT: poleznaku.pl
Strona powstała w ramach grantu instytucjonalnego Fundacji im. Stefana Batorego
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, tea.org.pl
serwis wykonany przez Jassmedia