powiększ litery
A
A
AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do zamawiania papierowej wersji publikacji "Szkoła Równości. Temat lekcji: Wszyscy o wszystkim mało wiemy.".
dodano 26.10.16, kategoria: Uchodźcy? Zapraszamy!
tagi: Uchodźcy? Zapraszamy!
Czego Badzio, Rom ze Słowacji szukał na brytyjskiej granicy? Jak wyglada obóz dla uchodźców w Zattari oczami dziecka? Kogo wyłowił z wody doktor Bartolo z Lampedusy?
dodano 08.06.16, kategoria: Uchodźcy? Zapraszamy!
tagi:
21 marca obchodzimy Święto Wiosny. Dziś mamy również Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową. Z tej okazji TEA współorganizowała festiwal wydarzeń poświęconych dialogowi między kulturami w Podkowie Leśnej.
dodano 21.03.16, kategoria: Uchodźcy? Zapraszamy!
tagi:
Z radością informujemy, że w styczniu wystartował nowy projekt Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej – przedsięwzięcie edukacyjno-informacyjne pn. „Uchodźcy? Zapraszamy!”. Projekt realizujemy w partnerstwie z Fundacją na rzecz Różnorodności Społecznej (lider projektu) i Fundacją Przestrzeń Wspólna.
dodano 21.01.16, kategoria: Uchodźcy? Zapraszamy!
tagi: Uchodźcy? Zapraszamy!, Fundacja im. S. Batorego, wydarzenia TEA
Czego Badzio, Rom ze Słowacji szukał na brytyjskiej granicy? Jak wygląda obóz dla uchodźców w Zattari oczami dziecka? Kogo wyłowił z wody doktor Bartolo z Lampedusy? Odpowiemy na te pytania na szkoleniu, które współprowadzić będą autorzy literatury non-fiction: Wojciech Tochman, Lidia Ostałowska i Jarosław Mikołajewski. Wraz z Towarzystwem Edukacji Antydyskryminacyjnej przygotowali oni scenariusze lekcji wprowadzające w klasie tematy uchodźstwa, migracji, ale także wojny i wielokulturowości.
dodano 20.01.16, kategoria: Uchodźcy? Zapraszamy!
tagi: Uchodźcy? Zapraszamy!, Fundacja im. S. Batorego, wydarzenia TEA
1
PROJEKT: poleznaku.pl
Strona powstała w ramach grantu instytucjonalnego Fundacji im. Stefana Batorego
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, tea.org.pl
serwis wykonany przez Jassmedia